امروز : یکشنبه 2 آبان 1400 بروزرسانی:1400/07/28

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

7:55 AM 1399/12/20 تعداد بازدید: 2

به گزارش روابط عمومي اداره كل شيلات استان روز دوشنبه مورخ 99/12/18 جلسه شوراي اداري با حضور جناب آقاي مهندس كوق مشاور محترم معاون وزير و مدير بازرسي و ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات در سازمان شيلات ايران ، و مديركل و معاونين و روساي ادارات ستادي و شيلات شهرستانها در محل سالن جلسات اداره كل شيلات استان كرمانشاه برگزار گرديد.
- در ابتداي جلسه توسط مهندس افضلي گزارشي از عملكرد توليدات ماهيان سردآبي ، ماهيان گرمابي ، ماهيان خاوياري ، ميگوي آب شيرين ، ماهيان زينتي ، پرورش ماهي در قفس و ميزان ميانگين مصرف سرانه آبزيان در استان ارائه گرديد.
سپس طرحها و پروژه هاي شاخص در راستاي توسعه و ساماندهي فعاليتهاي آبزي پروري استان در قالب برنامه توسعه پنجساله ششم ارايه گرديد و ميزان پيشرفت فيزيكي طرحها و پروژه ها بر اساس مستندات و عمليات انجام شده مورد ارزيابي  قرار گرفت.محدوديت ها و مشكلات و راهكارهاي لازم و پيشنهادات  اجرايي مطرح شد.
در ادامه جلسه مهندس عزيزي نماينده روساي ادارات  شيلات شهرستانها ، گزارشي از عملكرد شاخص هاي اختصاصي و خصوصا عمومي  در راستاي ارتقاء نظام سلامت اداري و اجراي مصوبات منشور حقوق شهروندي گزارش استان را ارايه نمود.
سپس جناب آقاي مهندس كوق ، ضمن تشكر از زحمات و تلاشهاي مدير و پرسنل اداره كل شيلات استان در راستاي عملكرد مطلوب در شاخص هاي اختصاصي و عمومي ، مباحثي را در خصوص تكريم ارباب رجوع ، مناسب سازي فضاي نظارت ، پاسخگويي شفاف به مراجعه كنندگان و صداقت گفتار در ارايه آمار و اطلاعات به جهت  ارزيابي عملكرد صحيح و نيز پاسخ به موقع به شكواييه ها و بررسي ارزيابي عملكرد مديران موارد حائز اهميتي را براي همكاران تشريح نمودند و مطرح ساختند .
جلسه با پرسش و پاسخ همكاران استان  با ذكر صلوات به پايان رسيد.


فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)